Michal Vlnka Pánské filcové pantofle s korkem tmavě šedá

TOP 38 v kategorii Pánské bačkory a domácí obuv

Michal Vlnka Pánské filcové pantofle s korkem tmavě šedá

Doporučená nabídka Ovečkárna.cz

Skladem • Více variant59 Kč99 % • 21 242 recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
Vtipné
Materiál
filc

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Velmi příjemné, pohodlné.

Pantofle jsou super, normálně mám zde velikost 40, ale koupila jsem podle tabulky 41 a super. Jsou trochu širší, ale to mi nevadí, stejně když je chladno vezmu teplé ponožky. Doporučuji.

teploučké, pohodlné, přizpůsobyly se noze, super, doporučuji

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Dobre sedi na nohach a jsou pohodlne a hlavne teple!

Značka
Zdravotní
Vtipné
Materiál
filc

Lehoučké, prodyšné domácí pantofle z vlněného filcu si snadno oblíbíte jako pohodlné domácí přezutí. Podešev z pevného a pružného korku botu zpevňuje a chrání chodidla od studené podlahy. Ovčí vlna je přírodní vlákno, které dobře izoluje od chladu, ale zároveň nedovolí lidskému tělu se přehřát, protože udržuje stálou teplotu a odvádí přebytečné teplo od pokožky. Filc je lehký, pevný a prodyšný materiál, který se skvěle hodí pro výrobu domácí obuvi. V pantoflích Michal vám tak bude dobře po celý rok, a v zimě je můžete doplnit o huňaté ponožky pro ještě větší pohodlí a teplo. Korek je také přírodní materiál a pro výrobu podešví se využívá proto, že dobře izoluje od zimy, je měkký a ohebný.

Materiál:

• Svršek, stélka: vlněný filc
  • Podrážka: korek, syntetická guma

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Velmi příjemné, pohodlné.

teploučké, pohodlné, přizpůsobyly se noze, super, doporučuji

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Dobre sedi na nohach a jsou pohodlne a hlavne teple!

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• velice pohodlná domácí obuv
    • na chladnější dny výborná volba
    • kvalitní zpracování

Naprosto perfektní